Víc jsme museli!

10.04.2011 21:17

Je tu první jarní vítězství!!
Vyrovnaný zápas, kde mohl výhrát o "parník" Starkov, ale při konstelaci mohl vyhrát  i soupeř z Meziměstí.
Klidně se dá napsat, že remíza by byla spravedlivá!
Víc jsme chtěli!
A to ostatní bylo minimálně vyrovnané!
Soupeř začal fotbalověji a jen s velkým úsilím jsme se bránili. Naštěstí ubránili a pomalu se začínali dostávat i do nějakých šancí. Tedy hlavně Zeliňho, mohl klidně zařídit ten "parník". No neměl svůj den útočníka, a tak přišla fotbalová chvilka Novase, který se krásně uvolnil a velmi zkušeně  k levé golmánka zařídil naše vedení 1:0. Jen škoda, že do přestávky přišel zbytečný roh, kdy míč propadl někde na puntík a soupeř se s míčem otočil a tečí prostřelil 1:1.
Vašek jen trochu zahořekoval, ale to je fotbal, soupeři to šťastně  propadlo mezi naše tři hráče a nezaváhal.
Jen doufám, že se tu zas nebude řešit, "kdo za to může" a podobné osloviny, jako se to někdy u nás stává.
Naštěstí se to rychle zklidnilo a šlo se brzo do kabin.
Bylo dost lidí na lávce, tak nebyl takový strach, že někomu v týmu zase "dojde"!
V první půli bylo zřejmé, že vepředu je soupeř nebezpečný rýchlými brejky, záloha vyrovnaná, ale zadek má kiksovatý!
Tedy zkusili jsme malinko změnit rozestavění, Zeliňho šel na levou zálohu, Čmoud na pravou zálohu a Bártík na hrot narušovat s Novasem jejich rozehrávku.
No jestli to byla vysoká koučovská bych neřekl, fakt je, že jsme soupeři vrátili gól z rohu, kdy i nám to propadlo před Bártíka a ten dotlačil do sítě. 2:1
No a pak to byl boj, kdy soupeř někdy zatlačil nás, někdy jsme mu oplatili stejnou také.
Oni nás "krásně" ostřlovali, ale tyč, Malá, a Čmodná nás zachránili na brankové čáře od vyrovnání. Jejich serie přetahovaných rohů nás fakt dost ohrožovala.
Ani Starkov nebyl bez šancí. Kdy jsme jim chtěli 2x zastřeli golmánka, ale ten na čáře nohama čaroval, pak to Preďoš raději poslal do roští!
No a nehlavičkář Jirka skoro na brankové čáře předvedl ohyb místo výponu, natož hlavičkový výskok! Jasně byl pod tlakem obránce, ale byla to tutovka.
Byly i jiné šance na obou stranách, ale nic se neujalo!
Nastavené dvě minuty jsme využili na střídání a krásnou kosu Michala, kterou rozhodčí za umělecký dojem ohodnotil žlutou!
Byla taktická, protože dopsal a odpískal konec zápasu!!
Zas Starkov jednou slyšel " Hoši děkujem", tedy dobrý!
V kabině byl zas jednou pozápasový bojový pokřik, jak "soupeř chtěl, ale odvezl h...."!

No tři body jsou dobrý, boj byl taky dobrý, ale hra to moc nebyla!
První poločas s Poříčím, to byl strhující fotbal, ale nevyhrálo se!
Historie, hráči, diváci, tabulka, ale fakt hodnotí bodové vyjádření, a tak se dá napsat: "úkol udržet se v pelotonu byl splněn"!
Myslím si, že i za týden v derby s Hronovem se nám bude hrát lehčeji a uvolněněji!
Tak ať se sejdeme v silné zápasové sestavě, s kvalitní lavičkou, a pak se s Hronovem:" fotbalově tvrdě poperem a o body je oberem"!!!!!
Lád st.

P.S. Borec kola? Za Starkov jsem dal Šmatlíka! S klidem v srdci můžu napsat, že jestli je na někom vidět výkonnostní posun, a jestli si o někom myslím, že je na někom znát zimní příprava s týmem a indivindy v hale, tak je to právě Šmatlík.
Martine pro mě fakt dobrý!!
Defenziva, fyzička, chuť do hry atd. to u mě snese nejvyšší ocenění!
Přihrávky, čtení hry atd. se velmi lepší!
No a teď už snad jen zapracovat na té tvé nezpevněné, nevyzpytatelné "ploutvi"!!!

Zpět

Diskusní téma: Víc jsme museli!

Datum 14.04.2011

Vložil Stárkovák

Titulek Dobrá rada nad zlato

Odpovědět

Konečně si pan trenér nechal poradit! A tři body jsou doma! Gratuluji!
P.S. Hrát Ludva s ml.Novasem i s Poříčím,bylo by o tři body více!

Vložil Lád st

Titulek Diskuze

Odpovědět

Jo máš pravdu, diskuze není žádná a tak to je buď:
1/Nikoho to už nebere, ani z týmu a natož S+Z a jiné přátele starkovského fotbalu.
2/Popisuji stav věci fotbalové a vztahové tak přesně, že všichni s popisem a závěry bezvýhrady souhlasí! Vždyť mlčení prý znamená souhlas!
3/Nikdo ty "kládové výplody" už ani raději nečte!
4/ Možná čte, ale řídí se názorem že, "bláznovi se nemá odporovat"!
Jinak s nominací si starosti nedělej, já to tak prostě viděl, proto jsem tě dal do nominace!

Datum 13.04.2011

Vložil Šmatlis

Titulek Mezár

Odpovědět

První vítěství na jaře a žádná diskuse. To se divím.
No nevím jestli bylo správné mě nominovat na Borce kola. Měl jsem v první půli taky pár chyb. Naštěstí to vždy uhasil Luďa a jednou i já sám, kdy jsem doběh hráče už ve vápně a naposlední chvíly jsem střelu zblokoval na roh. Z následujícího rohu vyrovnali na 1:1 škoda. Druhý poločas byl pro mě lehčí. Předemnou se objevil Michal a ten začal hrát i dopředu a tak jsem měl na straně víc prostoru. Velíké problémi nám dělali jejich rohy, ale štěstí stálo při nás.Dobrý tři body.
Pokouší se o mě nějaká nemoc, tak doufám že na Hronov budu zdráv.